Blockjam XL Loosduinen krijgt vast vervolg …
Posted by ingezonden mededeling on 18 June, 2015
Zaterdag 13 juni 2015 organiseerde Stichting Aight samen met de jongeren uit de wijk en een aantal wijkgerichte organisaties in samenwerking met stadsdeel Loosduinen, Vóór Welzijn, Haags Pop Centrum en jongeren uit de wijk, de eerste editie van Blockjam XL Loosduinen.
Dit nieuwe wijkevenement dat plaatsvond in het Bokkefortpark trok veel jonge bezoekers en wijkbewoners en was een super groot succes! Gedurende de hele dag konden jongeren deelnemen aan een uitgebreid programma met sportieve, informatieve en culturele activiteiten, clinics, optredens en een gezellig open podium.
Vanaf twaalf uur konden de jongeren zich inschrijven voor alle leuke clinics, waarna
om kwart voor één het festival feestelijk geopend werd door de stadsdeeldirecteur van Loosduinen, Harm Benthem.
Deze eerste editie was extra speciaal door de samenwerking met “Het Geluid van Loosduinen”, wat zal plaatsvinden op 13 september in het stadsdeel. Bands en zangers uit Loosduinen konden zich opgeven voor een speciale talentenjacht om een plek te winnen op “Het Geluid van Loosduinen”. Deze talentenjacht was een zeer leuke toevoeging aan het muziekprogramma.
Wat de bezoekers betreft is het een zeer geslaagde editie geweest en krijgt het event zeker een vervolg.
Blockjam XL Loosduinen werd mogelijk gemaakt door: Stichting Aight, Stadsdeel Loosduinen en fonds 1818.
One Response to “Blockjam XL Loosduinen krijgt vast vervolg …”
Sorry, the comment form is closed at this time.
Interniek said
Hoe doet ie dat toch plaatsen terwijl hij op een ander continent vertoeft?