HOEDENWEDSTRIJD PRINSJESDAG
Posted by ingezonden mededeling on 19 August, 2010
Op maandag dertien september organiseert ACKU in samenwerking met het Haags Historisch Museum een hoedenwedstrijd in het kader van Prinsjesdag.
We bieden Haagse studenten de mogelijkheid een hoed met bijpassend tenue te tonen aan een vakkundige jury met daarin o.a. Reinildis van Ditzhuyzen (cultuurhistorica), Gérard Brussé (hoeden- en modeontwerper), Thea van der Helm (hoedenontwerper), Betty de Leeuw (bestuursecretaris Hogeschool INHolland Den Haag en Delft), Jo Roosenboom (voormalig administratrice van de Koninklijke Vereniging van Leden der Nederlandse Ridderorden) en de directeur van het Haags Historisch Museum Antoinette Visser.
De tien best geklede studenten worden uitgenodigd om op Prinsjesdag samen met de burgemeesters van Den Haag, Amsterdam, Rotterdam en Utrecht de koningin vanaf het bordes van het Haags Historisch Museum toe te wuiven. Iedere student die in Den Haag studeert, dan wel elders studeert maar in Den Haag woonachtig is, kan zich inschrijven. Mail in het kort je personalia, foto van de betreffende hoed & tenue naar info@acku.nl subject: hoedenwedstrijd. Inschrijven kan tot en met 10 september. Je krijgt per Email respons op je inzending en een persoonlijke uitnodiging om voor de jury te verschijnen.
3 Responses to “HOEDENWEDSTRIJD PRINSJESDAG”
Sorry, the comment form is closed at this time.
K1 Boksen said
Mooi.
Ik ga mijn hoedje alvast in elkaar knutselen 🙂
Arie Smallegange said
Een hoedenwedstrijd? Geef mij maar een hoerenwedstrijd. Daar heb ik meer verstand van. 😉
Interniek said
Hij is leuk;-)