Henk Kool, duwt de kandidatenlijst voor de PvdA in 2010??
Posted by jandewandelaar on 12 June, 2009


Ten tijde van de verkiezingen in 2006 ging Henk Kool voortvarend op campagne.

Met alleen al zijn opleiding moest het toch wel lukken.
Opleiding Henk Kool
1967-1970 Lagere Technische School te Den Haag.
1970-1973 Bedrijfsschool Staatsdrukkerij te Den Haag; boekdrukker-gezel.
1977 Sociale Academie te Den Haag; richting opbouwwerk.
1981 School voor de Journalistiek te Utrecht; stage Haagsche Courant en Stad Radio Amsterdam.
1991 Diverse ondernemingsraadcursussen.
1992 Managementcursus Van de Broek en Partners.
2000-2002 Universiteit Leiden faculteit Politicologie, 2001 Propedeuse behaald.
(volledig CV)

De start van zijn functie als wethouder ging gepaard met een mooie toespraak.
Echter na een aantal struikelingen werd de media minder lovend over Henk. En Henk verdween in de grote stilte .
De PvdA was inmiddels verworden van de partij van de Arbeider tot de partij van Academici. En waar zijn de idealen gebleven ?
En ook recentelijk kreeg de media weer lucht van Henk. Deze keer ging het over de goedopgeleide elite die het maar laat afweten bij de Samenspraak over de planontwikkeling in de wijken.
De Haagse Elite
Elite interviewAls Wethouder moest hij dan in zijn eentje al die zware plannen trekken. Hij struikelde hierbij nogal eens over bezwaarschriften en juridische procedures afkomstig van mondige burgers die met minder opleiding toch wat slimmer zijn dan hij dacht. Zij Denken en Doen dus toch wel mee ?? Dat hij deze wijkbewoners dan maar bestempelt als Crapuul, schoot menigeen terecht in het verkeerde keelgat.
en de wijk is boosOp 3 maart 2010 zijn de volgende gemeenteraadsverkiezingen. Tot 9 september 2009 heeft hij de tijd om zich te beraden over zijn toekomst. Zal het Henk Kool na alle tumult nog lukken om zelfs nog maar een plaats behalen op de Kandidatenlijst 2010 als lijstduwer ????
Groep Henk KoolEventueel kan hij een eigen partij beginnen ?
Maar mogelijk kan hij maar beter uitkijken naar een ander baan.
Beeld van een ventIn Scheveningen hebben ze alvast een plek gereserveerd in het Beeldenmuseum.
Andries said
Henk Kool zegt sorry
Het feit dat een wethouder door het stof gaat, geeft aan dat de SP het wel degelijk aan het rechte eind had over het slechte schoonmaken van het stadhuis.
http://www.ad.nl/denhaag/stad/article1596847.ece
Ferry said
Ja Henkie maar duwen , terwijl de lijsttrekker dat doet aan een dood paard
okke ten hove said
Een arbeider die op het volk spuugt, en dan weer lijsstrekker worden. Die man spoort niet…
Als je eens weet wat hij als manager kapot maakt als wethouder van sociale zaken…
Lindaatje said
Een patient die geen inzicht heeft in de kwaal! Hij is al twee keer spoorloos zoek geweest, toen het water aan zijn lippen stond bij akkefietjes. Hoe durft hij zich kandidaat te stellen. Inderdaad Okke “hij spoort niet”.
Frits said
Bij de Haagse politiek het over doven hebben, hoe toepasselijk.
Ons college is al bekend in Congo.
Tako Kipcorn said
http://www.henkkool.nl is wel mooi.
multidifficulti said
Henk Kool “Toverkool, Koolwitje uit het Moskou achter de Duinen?
Sinds de Jongeren Aksiegroep Schilderswijk weinig van gehoord.